slovenčina english

Jar plná osvedčených formátov a hviezdnych noviniek

Vážení klienti a obchodní partneri, milí priatelia, počas jari máme pre našich divákov i pre vás, našich partnerov, pripravených množstvo atraktívnych formátov, ktoré vytvoria priestor pre modernú a efektívnu komunikáciu vašich kampaní. S novými atraktívnymi formátmi chceme nadviazať na vynikajúce minuloročné výsledky sledovanosti. Ponúkneme spravodajstvo a publicistiku, ktoré televízni diváci už celé roky označujú za najdôveryhodnejšie. Veľké šou, ktoré definujú trendy televíznej zábavy v krajine. Komediálne, ale aj rodinné seriály, plné atraktívnych príbehov a tých najzvučnejších hereckých mien. Ale aj reality šou, ktoré nepodliezajú úroveň a stále ostávajú zábavou pre celú rodinu.

Markíza

V ponuke našej vlajkovej lode nebudú chýbať obľúbené programové piliere, pokračovania úspešne etablovaných formátov, a samozrejme, pripravené máme tiež viaceré nové a zaujímavé projekty.
The Voice Česko Slovensko
Zdokonalené a divácky ešte atraktívnejšie hľadanie toho najlepšieho česko-slovenského hlasu. Členmi tímu mentorov budú tento raz až traja nováčikovia – Jana Kirschner, Kali a Vojtěch Dyk, ktorých doplní ostrieľaný Josef Vojtek. Divákov bude sprevádzať čisto ženská moderátorská dvojica zložená z dvoch úspešných a obľúbených speváčok –Mária Čírová a Tereza Kerndlová.  

2 na 1
Nová zábavná relácia, v ktorej si dvaja moderátori - Adela Vinczeová a Dano Dangl - „podajú“ vždy jedného zaujímavého hosťa. Ten bude musieť absolvovať sériu rôznych úloh, skúšok alebo výziev, ktoré ho dostanú do neštandardných a nie celkom komfortných situácií.

Kameňák
Nový komediálny seriál, ktorý voľne nadviaže na úspešnú filmovú sériu. Dej seriálu sa opäť odohráva v mestečku Kameňákov, v ktorom by si obyvatelia žili celkom pokojným životom, ak by na radnici sedel niekto iný ako starosta Pepa Novák a jeho zástupca Bohouš Beránek. Tí mestečko prihlásia do celorepublikovej súťaže "Pozitívne mesto roka", ktorú vyhlásilo ministerstvo. Diváci sa môžu tešiť na stovky vtipov, hviezdne herecké obsadenie a prostredie, ktoré skrátka milujú! 

Ján a Martina
Centrum spravodajstva a publicistiky TV Markíza pripravilo celovečerný dokument o živote, práci a udalostiach spojených s vraždou novinára Jana Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Kuchyňa
Seriálová novinka si počas minuloročnej jari získala divákov televízie Markíza, v roku 2019 preto bude pokračovať novými časťami. Kuchyňa približuje svet gastronómie cez osudy hlavných protagonistov, ich radosti, starosti, lásky a priateľstvá.

Doma

Diváci televízie Doma sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú tých najkvalitnejších príbehov plných emócií, lásky, vášne, ale aj intríg a dramatických zvratov.
Sila ženy
V premiére prichádza seriál o žene menom Bahar, ktorá sa pretĺka životom. Jej vlastná matka ju opustila, keď bola malá. Ako dospelá túži po šťastnej rodine, ktorú sama nikdy nemala. To sa jej spočiatku aj podarí, spozná úžasného muža a má s ním dve deti. Avšak jej šťastie trvá prikrátko... Seriál Sila ženy patrí v domácom Turecku k stáliciam sledovanosti.

Na svätého Valentína
Film Na svätého Valentína sleduje príbehy takmer dvoch tuctov ľudí, ktorí počas tohto sviatočného dňa nachádzajú a strácajú lásku vo všetkých jej podobách.

Dajto

Pri obrazovkách televízie Dajto si zas prídu na svoje milovníci legendárnych až kultových filmov rôznych žánrov, špičkových seriálov, pripravených máme tiež niekoľko športových chuťoviek.
Mŕtvy bod I., II.
V premiére na Dajto prichádza táto seriálová chuťovka z Ameriky. Tvorcom Mŕtveho bodu je Greg Berlanti, ktorý stojí za seriálmi ako Arrow, The Flash, Supergirl, DC‘s Legends of Tomorrow alebo Everwood. Tentoraz vytvoril príbeh agenta FBI, zatiahnutého do komplexného sprisahania po tom, čo sa na Times Square objaví neznáma žena. Tá si nepamätá vôbec nič, ani svoju identitu. Jedinou stopou je séria tetovaní na jej tele.

Neľútostný pomstiteľ
Po desiatich rokoch vo väzení má osudom ťažko skúšaný muž, ktorý bol kedysi šoférom a dnes sa stal nebezpečným lovcom, jediný cieľ – pomstiť smrť svojho brata počas nevydarenej bankovej lúpeže, kvôli ktorej on sám pred rokmi skončil za mrežami!

Online

Aj počas tohto roka pripravujeme rozšírenie ponuky online formátov s cieľom oslovenia širšej skupiny reklamne zaujímavých cieľových skupín.
#TBT

Online relácia #tbt s Matúšom Krnčokom, v ktorej náš moderátor a vloger spovedá známe osobnosti ako Emma Drobná, Dano Dangl, Evelyn, či Ben Cristovao. Tie spomínajú na svoje najzaujímavejšie zážitky, alebo riešia tiež aktuálne témy, súkromný život, rodinu či záľuby. Rozhovory sú vedené voľne a neformálne tak, aby boli čo najbližšie mladšej generácii.

Auto Moto
Pripravovaná Auto-Moto relácia vás spoľahlivo prevedie nielen automobilovým trhom, ale povenuje sa tiež všetkému, čo sa s mobilitou spája. Predstaví vám horúce automobilové novinky, najnovšie trendy v motorizme a zaujímavým spôsobom rozoberie tematiku elektromobility. Chýbať nebude ani rozhovor s celebritou a ďalšie zaujímavé informácie. To všetko si diváci budú môcť pozrieť online, ako aj na stanici Dajto. Cieľovou skupinou relácie sú primárne muži, ktorí sú v rodinách väčšinou rozhodujúci v procese výberu vozidla, avšak nájdu sa aj atraktívne témy pre nežnejšie pohlavie.

Maja, postrach Markízy
Jeho skutočná osobnosť je tak trochu zahalená rúškom tajomstva. Sto identít, no iba jeden komik Fero Košarišťan alias @fero_joke v online formáte Maja, postrach Markízy.

Nova International

Na medzinárodnej stanici Nova International sa sa slovenskí diváci môžu tešiť na to najlepšie z produkcie českej TV Nova.
MasterChef Česko
Profesionálni porotcovia v novej sérii tejto fenomenálnej reality šou objavia najlepších českých amatérskych kuchárov. Šestnásť talentovaných súťažiacich sa stretne v súboji o splnenie kulinárskeho sna a o výhru pol milióna českých korún! O víťazovi rozhodnú jedni z najlepších kuchárov súčasnej českej gastronómie: michelinský kuchár Radek Kašpárek, uznávaný kuchársky guru Jan Punčochář a Přemek Forejt, ktorého olomoucká zážitková reštaurácia Entrée obsadzuje prvé priečky v rebríčkoch najlepších českých reštaurácií.

Specialisté
Čo týždeň, to jeden závažný trestný čin. Vyšetrovania sa opäť chopia David Prachař, Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a Jan Zadražil. Diváci sa v priebehu seriálu môžu tešiť aj na nové herecké tváre.

slovenčina english

Spring full of proven formats and great novelties

Dear clients and business partners, dear friends, during spring we have prepared for our viewers and you – our partners a number of appealing formats that create space for the modern and effective communication of your campaigns. With these new attractive formats, we aim to continue last year’s excellent viewing figures. Our news and current affairs have been the most trusted by viewers for many years. Big shows that define the television entertainment trends. Comedies and family series full of captivating storylines with the most popular casts. And reality shows that continue to provide great family entertainment.

Markíza

Our flagship channel will showcase popular programmes, continue successful established formats, and of course we’ve also prepared lots of new and exciting projects.
The Voice Česko Slovensko
An improved - and even more appealing for viewers - search for the best Czech-Slovak voice. This time the mentor team will include the three debutants Jana Kirschner, Kali and Vojtěch Dyk - who will join experienced Josef Vojtek. Viewers will be accompanied by an all-female presenting duo, the successful and popular singers Mária Čírová and Tereza Kerndlová.

2 na 1
A new entertainment show in which the presenters Adela Vinczeová and Dano Dangl put every interesting guest to the ‘test’. They must solve a series of tasks, tests, and challenges that entail atypical and challenging situations.

Kameňák
A new comedy series that freely follows in the footsteps of the successful film series. The series is again set in Kameňák town, where the residents would enjoy a completely peaceful life if somebody other than Mayor Pepa Novák and his deputy Bohouš Beránek presided over the town hall. The town enters the national "Positive Town of the Year" contest announced by the Ministry. Viewers can look forward to lots of jokes, a star cast, and a setting they just love!

Kuchyňa
During the spring last year the new series won over Markíza viewers and in 2019 will continue with new episodes. Kuchyňa approaches the world of gastronomy through the main characters’ happiness, worry, love and friendship - a comedy full of fun and emotions.

Ján a Martina
Centrum spravodajstva a publicistiky TV TV Markíza’s news and current affairs department has prepared a feature-length documentary about the life, work and events associated with murdered journalist Ján Kuciak and fiancée Martina Kušnírová.

Doma

Doma viewers can look forward to another season full of the highest quality storylines full of emotion, love, passion, intrigue and dramatic twists.
Sila ženy
The premiere series introduces Bahar’s life struggles. Her mother left when she was a young girl, and as an adult she seeks the happy family she never had. So she pursues this dream by having children with a wonderful man... In its home Turkish market, the Sila ženy series has enjoyed strong viewing figures.

Na svätého Valentína
Na svätého Valentína follows the stories of nearly two dozen people, as they find and lose love in its various forms on Valentine’s Day.

Dajto

Dajto will satisfy fans of classic and cult films of various genres, top series, and we’re also preparing various sport events.
Mŕtvy bod I., II.
A series with an American flavour is premiering on Dajto. The creator of Mŕtvy bod is Greg Berlanti, known for series such as Arrow, The Flash, Supergirl, D.C.'s Legends of Tomorrow, and Everwood. This time he has created the story of a FBI agent who is drawn into a complex conspiracy when a mysterious woman appears on Times Square. She remembers nothing - not even her identity. The only clue are her tattoos…

Neľútostný pomstiteľ
Ten years in prison has severely tested a man who used to be a chauffeur and is now a dangerous hunter with one goal – to avenge the death of his brother who fell during a failed bank heist and which resulted in his own imprisonment

Online

During the year we’re also preparing to extend our offer of online formats with the aim of reaching a wider group of relevant target groups for advertising.
#TBT

Online show #tbt s Matúšom Krnčokom in which our presenter and vlogger interviews celebrities such as Emma Drobná, Dano Dangl, Evelyn, and Ben Cristovao. They talk about their interesting experiences, current themes, personal life, family, and free-time activities. The interviews’ free-style and informal approach reach out to young viewers.

Auto Moto
The upcoming Auto-Moto show will bring viewers news about the automobile market and everything connected with mobility. It will showcase the very hottest car news, the latest motoring trends, and explore e-mobility in a fascinating way. There will also be celebrity interviews and additional interesting info. Viewers can watch everything online and on Dajto channel. The show’s target group are the petrol-head guys most involved in the car-buying process, yet general interest themes will also attract all viewers.

Maja, postrach Markízy
His real personality is somewhat shrouded in mystery. One-hundred identities, yet just one comedian - Fero Košarišťan alias @fero_joke comes to Markíza as online format Maja, postrach Markízy.

Nova International

On Nova International, Slovak viewers can look forward to the very best of Czech TV Nova productions.
Specialisté
Another week, another serious crime. Investigations are once again led by David Prachař, Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová and Jan Zadražil. Viewers can also look forward to new additions to the cast.

MasterChef Česko
A professional jury in this new series of the smash-hit reality show to find the best amateur Czech chef! Sixteen skilled contestants compete to fulfil their culinary dream and win a sweet CZK 1 000 000! The winner is chosen by the Czech gastronomic scene’s very best chefs: Michelin-starred Radek Kašpárek, acclaimed guru Jan Punčochář, and Přemek Forejt – whose Olomouc-based Entrée experience-restaurant is among the leading Czech restaurants